Epoksi Zemin Kaplama'da sektörün öncüsü!
0850 441 5 333 info@endustriyelzemin.net

ÇORLU EPOKSİ ZEMİN KAPLAMA HİZMETLERİNİN KALİTESİNİ KEŞFEDİN

Çorlu ve çevresine sunduğumuz epoksi zemin kaplama malzemeleri görselliği, işlevselliği ve dayanıklılığı bir arada sunan endüstriyel zemin kaplama malzemeleri arasındadır. Genellikle beton zeminlerin üzerinde gerçekleştirilen uygulamalar ile oluşturulan Çorlu kapsamlı epoksi zemin kaplama, yüksek performanslıdır. Dayanıklı ve pürüzsüz bir yüzeye sahip olan Çorlu epoksi zemin kaplama hizmetlerinde kullanılan ürünler, bu özellikleri sayesinde antibakteriyel bir yapıya sahiptir. Yüzeyinde bakteri oluşumunu engelleyen de bu kaplamalar, hastane ve laboratuvar gibi hijyenin önemli olduğu alanlarda da rahatlıkla kullanılabilir. Esasında sıvı bir forma sahip olan epoksiler, kurduklarında çok sert bir hal alırlar. Bu nedenle sıvı formda istediğiniz deseni ve rengi zeminlerinize uygulatabilirsiniz. İşlemin gerçekleşebilmesi için beton yüzeyinin uygulama için hazırlanması gereklidir.

Çorlu ve Çevresine Özel Epoksi Zemin Kaplama Özellikleri Nelerdir?

Çorlu epoksi zemin kaplama hizmetlerinin ayırıcı birçok özelliği vardır. Epoksi, akışkan bir madde olduğu için zeminlerde meydana gelecek herhangi bir çukur, akışkan olan epoksi maddesinin o bölgede toparlanmasına neden olacaktır. Bu nedenle epoksi uygulaması yapılmadan önce zemin yüzeyindeki tüm çukurların yamanması ve çatlakların giderilmesi gereklidir. Sızdırmazlık özelliği sayesinde ıslak alanlarda da rahatlıkla tercih edebileceğiniz epoksiler, aynı zamanda spor sahalarında da kullanılır. Uygulaması oldukça basit olan epoksi, üç boyutlu renk ve desen işlemlerini de yapabilmenize olanak sağlar. Şeffaf bir formda bulunan epoksi malzemesinin döşemesinden önce altına istediğiniz fotoğrafı, resmi veya görsele yerleştirebilir ve üzerine kaplama yapabilirsiniz.

Çorlu Epoksi Zemin Kaplama Hizmetlerinin Avantajları

Çorlu için sunduğumuz epoksi zemin kaplama malzemeleri, beton zeminlerin ömrünü uzatır, yıpranmayı ve aşamayı engeller. Üç boyutlu sıra dışı kaplamalar yapabilmek için oldukça avantajlı olan bu ürünler; iç mimar firmaları ve tasarım ajansları gibi çok çeşitli alanlarda kullanılabilir. Yüksek derecede güvenlik sunan Çorlu epoksi zemin kaplama hizmetleri, kaymaz yüzeylere sahip malzemelerden oluşturulur. Kimyasal açıdan dirençli bir imkana sahip olan epoksi kaplamalar üretim tesislerinde de rahatlıkla kullanılabilir. Renkler ve boyaların birleştirebileceği bu ürünler çatlakların ve çukurları maskelenmesi için de tercih edilebilir. Uzun yıllar boyunca kusursuz bir zemine sahip olmak istiyorsanız siz de Çorlu için arz ettiğimiz epoksi zemin kaplama tercih edebilirsiniz. Yağ lekelerine ve suya karşı direnç gösteren bu ürünler, kolay temizlenebilir oldukları için zamandan ve iş gücünden tasarruf sağlar.  

 

Epoksi Zemin Teklif Alın