Epoksi Zemin Kaplama'da sektörün öncüsü!
0850 441 5 333 info@endustriyelzemin.net

İdeal Dekorasyon İçin En Uygun İstanbul Epoksi Zemin Fiyatları

Evinizde veya işyerinizde ideal bir şekilde dekorasyon gerçekleştirerek, dekoratif bir zemin kaplaması sağlamak istiyorsanız, istanbul epoksi zemin kaplama tereddütsüz şekilde tercih edilebilir. Bu konuda Endüstriyel Zemin firması olarak sizlere istanbul epoksi zemin fiyatları konusunda çok uygun rakamlar sağlayarak, bu yüksek faydaları elde etmenize yardımcı oluyoruz. 

Epoksi zemin, günümüzün çağdaş dekoratif uygulamalarından biri olmakla birlikte özellikle birçok işletmede sağladığı faydalar ile maliyet avantajı elde edilmesi için tercih ediliyor. Örneğin, kimyasal malzemeler ile çalışan bir endüstriyel tesiste zeminde sürekli bir şekilde aşınma veya parçalanma olması yerine yüksek dayanıklılık sağlayan epoksi malzeme ile hem temizlik kolaylığı hem de düşük maliyetli bir uygulama sağlanıyor.

Profesyonel Epoksi Zemin, Beton Parlatma ve Yol Çizgisi Uygulama Noktası endustriyelzemin.net!

Dekorasyon anlamında çok geniş bir renk seçeneği sağlayan epoksi, desen anlamında da özgürlük imkanı sunar. Mermer veya beton zeminlerde uygulandığında kaymaz bir yapı sağlar. Hızlı ve ekonomik şekilde uygulanabilen bu sistem, küçük veya büyük her işletmeye ayrı bir renklilik ve estetik bir hava katmaktadır.

Endüstriyel Zemin olarak zemin kaplama alanında epoksi uygulanması için profesyonel bir ekiple hizmet veriyoruz. Profesyonel personelimiz her aşamada istikrarlı bir çalışma yürütürken, hiçbir hususu atlamadan sorunsuz bir iş ortaya çıkarmaya dikkat ediyor.

 

 

İSTANBUL EPOKSİ ZEMİN HİZMETLERİ BEKLENTİLERİNİZİN ÖTESİNDE

İstanbul geneli için sunduğumuz epoksi zemin kaplama hizmetleri ile tanışın. Reçine esaslı bir zemin kaplama malzemesi olan epoksi, antibakteriyel yapısı sayesinde hijyen önemli olduğu her alanda kullanılabilir. Uzun ömürlü olması sayesinde tercih edilen İstanbul’a özel epoksi zemin kaplama hizmetleri, görsel açıdan da beklentilerinizi tam olarak karşılayacaktır. Epoksi maddesinin yarı akışkan formda zemine dökülmesi, ardından kuruması ile oluşturulan zemin kaplamalar, tek bir parçadan oluştukları için mekanların zeminlerinde derinlik oluşturacaktır. Epoksi kaplamanın yapıldığı alanlarda ekstra bir derz dolgusu ihtiyacı bulunmaz. Bu da zeminin bölünmesi, dolayısıyla daha küçük görünmesini engeller. Birleşim yerleri olmadığı için birleşim alanlarında biriken kirler ve tozlar sizin için bir problem olmaktan çıkar.

İstanbul’a Özel Epoksi Zemin Kaplama Malzemeleri Antistatiktir

Antistatik özellikleri ile ön plana çıkan ve İstanbul bölgesine özel olarak arz ettiğimiz epoksi zemin kaplama hizmetleri, bu sayede elektrik yalıtımının önemli olduğu alanlarda da kullanılabilir. Ortamda bulunan insanların sağlığının ön planda tutulduğu İstanbul epoksi zemin kaplama hizmetleri, kalabalıkların bulunduğu alanlarda tercih edilebilir. Alışveriş merkezleri, hastaneler, okullar ve çok daha fazla alanda gerçekleştirilebilen zemin kaplama işlemleri epoksi ile gerçekleştirilebilir. Ortamın görüntü itibarıyla farklı kılınmasına olanak sağlayan epoksiler, esasında şeffaf reçinelerdir. Bu malzemelerin içerisine istenilen renk tonu eklenerek hayallerinizdeki yapıya kavuşmanızı sağlanır.

İstanbul Epoksi Zemin Kaplama Hizmetlerinde Üç Boyutlu Tasarımlar

İstanbul’a özel epoksi zemin kaplama malzemelerinde sınır yok! Dilerseniz üç boyutlu İstanbul epoksi zemin kaplama hizmetlerini de tercih edebilirsiniz. Aklınıza gelebilecek tüm görsellerin çıktı bazında zemine entegre edilmesinin ardından üzerine şeffaf epoksi dökülerek görüntünün uzun yıllar boyunca sizinle birlikte kalması sağlanır. Yüksek derecede mukavemet gösteren bu ürünler, ağır yüklerin bulunduğu alanlarda da tercih edilebilir. Darbelere ve kimyasallara karşı dayanıklı olan epoksi malzemesi fabrika zeminlerinde, otoparklarda ve ağır sirkülasyonunun yüksek olduğu diğer alanlarda rahatlıkla kullanılabilir. İşlevsel açıdan oldukça avantajlı olan İstanbul kapsamlı epoksi zemin uygulamalarının avantajları saymakla bitmez. Kolay bir şekilde temizlenebilir özellikte olan epoksi, aynı zamanda nemli betona uygulanabilir. Dondan, güneş ışığından, yağmurdan ve diğer çevresel faktörlerden etkilenmeyen epoksi kaplamaları zaman içerisinde aşınmaz, çizilmez, renginde herhangi bir solma olmaz.

 

Epoksi Zemin Teklif Alın