Epoksi Zemin Kaplama'da sektörün öncüsü!
0850 441 5 333 info@endustriyelzemin.net

YOL ÇİZGİ UYGULAMALARI PROFESYONELLERİN ELİNDE

Yol çizgi uygulamaları, açık ve kapalı zeminlerde yapılabilir. Yaya ve araç trafiğinin güvence altına alınması için gerçekleştirilen yol çizgi uygulamaları, insanların trafikte ve diğer alanlarda kurallara uygun bir şekilde hareket edebilmesine olanak sağlar. Otoparklar, kaldırımlar, epoksi üzerine ve asfaltlarda tercih edilebilen yol çizgi çalışmaları, istediğiniz renkte gerçekleştirilebilir. Nano teknoloji ile üretilen yol çizgi uygulamaları, uygulama yapılacak zeminlerin öncelikle düzeltilip doldurulmasından sonra gerçekleştirilir. Son teknolojik araçlar ile gerçekleştirilen yol çizgi uygulamaları, her uygulamada profesyonel sonuçların alınmasına olanak sağlar. Bant yardımıyla etrafta boyaların taşmasını engelleyen özel uygulamalar, profesyonel uygulayıcılar tarafından hayata geçirilir. Gerekli alanlarda manuel olarak uygulanan, gerekli alanlarda ise ölçme makineleri ile gerçekleştirilen yol çizgisi boyası işlemleri, zeminin ölçülerine uygun bir şekilde hazırlanmasına olanak sağlar.

Yol Çizgi Uygulamaları Nerelerde Yapılır?

Yol çizgi uygulamaları pek çok alanda kullanılabilir. Yaya geçidi, otopark ayırma alanları, uyarı içerikli boyalar, yol çizgi alanları, emniyet şeridi ayrımları ve çok daha fazla alanda kullanılan yol çizgi uygulamaları uzun yıllar boyunca dayanıklıdır. Zaman içerisinde rengi solmayan veya silinmeyen boyalar, yüksek performans sağlarlar. Uzun ömrü olması ile ön plana çıkan yol çizgi uygulamaları, kaydırmaz özelliği sayesinde beklentilerinizi tam olarak karşılar. Sektörde en çok tercih edilen yol çizgi boyası uygulaması epoksi reçinedir. Su geçirmez özelliği sayesinde kullanıcı deneyimini iyileştiren epoksi reçineler, yolların çok daha uzun süre istenilen formda olmasına olanak sağlar.

Yol Çizgi Uygulamalarında Yüksek Kuruma Performansı

Yüksek kuruma performansı ile beklentilerinizi tam olarak karşılayan epoksi reçineler, olumsuz hava şartlarına karşı dayanıklı oldukları için de ön plana çıkarlar. UV ışınlarına karşı yüksek derecede dayanım gösteren bu ürünler hem açık hem de kapalı mekanlarda rahatlıkla kullanabilir. Çevre dostu içeriği sayesinde beklentilerinizi tam olarak karşılayan yol çizgi uygulamaları genellikle kırmızı, siyah, sarı ve beyaz renklerde tercih edilir. İstediğiniz renkte sahip olabileceğiniz yol çizgi boyalara pistole, fırça ve rulo gibi farklı malzemeler ile hazırlanabilir. Gece görüşünü de kolaylaştıran yol çizgileri, bu sayede sağlıklı bir trafik akışına sahip olmanıza olanak sağlayacaktır. Basket sahaları, tenis kortları, yaya geçitleri, kaldırımlar, havaalanı, karayolu ve çok daha fazla alanda tercih edebileceğiniz yol çizgi uygulamaları en doğru sonuçlara ulaşmanıza olanak sağlayacaktır.

 

Epoksi Zemin Teklif Alın