Epoksi Zemin Kaplama'da sektörün öncüsü!
0850 441 5 333 info@endustriyelzemin.net

İZMİT EPOKSİ ZEMİN KAPLAMA GÜCÜ ZEMİNLERDE

İzmit epoksi zemin kaplama hizmetlerimiz ile epoksinin gücünü zeminlerinize yansıtın. Kimyasal bir reçine olan epoksi, zeminlerde kaplama malzemesi olarak kullanılır. Uygulama aşamasında sıvı, kuruduktan sonra ise çok sağlam bir yapıya sahip olan epoksi, akışkan bir formda olduğu için zeminlere bütün olarak yayılır. Bu sayede zeminlerin çok daha derin ve büyük görünmesine olanak sağlar. Parlak, yarı mat veya mat gibi birbirinden farklı alternatiflere sahip olan İzmit bölgesine özel olarak sunduğumuz epoksi zemin kaplama işlemlerinde kullandığımız ürünler antibakteriyel özelliklere sahiptir. Gözeneksiz yapısı sayesinde yüzeyinde bakteri, küf ve mantar oluşumunu engelleyen İzmit ve çevresine sunduğumuz epoksi zemin kaplama, bu özellikleri sayesinde hijyen önemli oldu hastane, okul ve laboratuvar gibi alanlarda rahatlıkla kullanılabilir.

İzmit için Sunduğumuz Epoksi Zemin Kaplama Malzemeleri Yüksek Mukavemetli

İzmit bölgesine özel olarak sunduğumuz epoksi zemin kaplama malzemeleri oldukça dayanıklıdır. Yüksek mukavemetli sayesinde zaman içerisinde aşınmayan, çizilmeyen ve renginde solma olmayan epoksiler, bu sayede ağır sanayi fabrikalarının zeminlerinde, galerilerde, otoparklarda ve çok daha fazla alanda kullanılabilir. Kaymaz özellikleri sayesinde ıslak alanlarda da rahatlıkla tercih edebileceğiniz İzmit’e özel epoksi zemin kaplama malzemeleri, bu özellikleri sayesinde futbol, hentbol ve basketbol sahası gibi kapalı spor alanlarının zeminlerinde de kendisine yer bulur. Endüstriyel zemin uygulamalarında en çok tercih edilen kaplama malzemeleri arasında bulunan epoksilerin uygulaması da kolaydır. Bu sayede işçilikten ve zamandan da tasarruf etme imkanına sahip olursunuz.

İzmit’e Özel Epoksi Zemin Kaplama Kimyasala Karşı Dirençlidir

İzmit bölgesinde faaliyet gösteren firmamızın sunduğu epoksi zemin kaplama malzemeleri oldukça avantajlıdır. Kimyasal dayanımı yüksek olan epoksiler alkol, jet yakıtı, benzin, petrol, atık sular ve çok daha fazlasına karşı yüksek derecede dayanıklılık sağlar. Aşınma direnci yüksek olan bu malzemeler aynı zamanda toz tutmaz. Elektriksel yalıtkanlığı ile ön plana çıkan İzmit geneli kullandığımız epoksi zemin kaplama malzemeleri, alışveriş merkezlerinin zeminleri gibi elektrik akımının yoğun olduğu alanlarda gönül rahatlığı ile kullanabilir. Eksiksiz bir yapıya sahip olan bu ürünler tek parça olarak kaplanabildikleri için ekstra avantajlara sahiptir. Şeffaf olarak da tercih edebileceğiniz epoksi zemin kaplama malzemeleri, bu sayede zemin altına istediğiniz görseli yerleştirmenize olanak sağlar. Zeminlerinizi bir okyanus dünyası veya sevdiklerinizin fotoğrafları ile süsleyebilirsiniz. Sıvı geçirmez özelliği sayesinde beklentilerinizi tam olarak karşılayan epoksi kaplamalar İSO 14001 Çevre Standardı kapsamında satışa sunulan bir malzemedir.  

Epoksi Zemin Teklif Alın